Podrobný kalendář akcí - 2002
LEDEN 2002
1.1. | úterý | |
2.1. | středa | |
3.1. | čtvrtek | |
4.1. | pátek | |
5.1. | sobota | večeřadlo - od 17 hodin v kostele |
6.1. | neděle | setkání hnutí "Křesťan a práce" - od 15 hodin v učebně |
7.1. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
8.1. | úterý | |
9.1. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
10.1. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Jeden den, jedna noc - od 19 hodin v sále |
11.1. | pátek | |
12.1. | sobota | |
13.1. | neděle | |
14.1. | pondělí | |
15.1. | úterý | |
16.1. | středa | |
17.1. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Žalozpěv za 77.297 obětí - od 19 hodin v sále
setkání mariánské družiny - od 17 hodin |
18.1. | pátek | hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele |
19.1. | sobota | |
20.1. | neděle | |
21.1. | pondělí | |
22.1. | úterý | setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
23.1. | středa | |
24.1. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Jeden den, jedna noc - od 19 hodin v sále |
25.1. | pátek | |
26.1. | sobota | |
27.1. | neděle | představení divadla Miriam pro děti: BABICE VRBICE - od 15 hodin v sále |
28.1. | pondělí | |
29.1. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
30.1. | středa | |
31.1. | čtvrtek |
ÚNOR 2002
1.2. | pátek | |
2.2. | sobota | večeřadlo - od 17 hodin v kostele |
3.2. | neděle | |
4.2. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
5.2. | úterý | setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
6.2. | středa | |
7.2. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále
setkání mariánské družiny - od 17 hodin |
8.2. | pátek | |
9.2. | sobota | tradiční dětský masopustní karneval - 15 hod., farní sál |
10.2. | neděle | představení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále |
11.2. | pondělí | |
12.2. | úterý | setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
13.2. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
14.2. | čtvrtek | dětská mše svatá v 18 hodin, začátek programu od 17 hodin v učebně |
15.2. | pátek | hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele |
16.2. | sobota | |
17.2. | neděle | |
18.2. | pondělí | |
19.2. | úterý | setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
20.2. | středa | |
21.2. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Jeden den, jedna noc - od 19 hodin v sále
setkání mariánské družiny - od 17 hodin |
22.2. | pátek | |
23.2. | sobota | |
24.2. | neděle | představení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále |
25.2. | pondělí | |
26.2. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
27.2. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
28.2. | čtvrtek |
BŘEZEN 2002
1.3. | pátek | |
2.3. | sobota | večeřadlo - od 17 hodin v kostele |
3.3. | neděle | |
4.3. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
5.3. | úterý | setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
6.3. | středa | |
7.3. | čtvrtek | setkání mariánské družiny - od 17 hodin |
8.3. | pátek | |
9.3. | sobota | pečení misijních koláčků, kreslení pohlednic - od 15 hodin v učebně |
10.3. | neděle | představení divadla Miriam: Co měsíc vyprávěl - od 15 hodin v sále |
11.3. | pondělí | |
12.3. | úterý | setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
13.3. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
14.3. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Jeden den, jedna noc - od 19 hodin v sále |
15.3. | pátek | hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele |
16.3. | sobota | |
17.3. | neděle | představení divadla Miriam: Co měsíc vyprávěl - od 15 hodin v sále |
18.3. | pondělí | |
19.3. | úterý | |
20.3. | středa | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
21.3. | čtvrtek | dětská křížová cesta a dětská mše sv. - začátek v 17 h v kostele
setkání mariánské družiny - od 17 hodin |
22.3. | pátek | |
23.3. | sobota | od 14 hodin udílení svátosti smíření (za účasti 3 zpovědníků)
začátek čtyřdenního výstavu Nejsvětější svátosti |
24.3. | neděle | čtyřdenní výstav Nejsvětější svátosti |
25.3. | pondělí | čtyřdenní výstav Nejsvětější svátosti |
26.3. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
ukončení čtyřdenního výstavu Nejsvětější svátosti |
27.3. | středa | |
28.3. | čtvrtek | |
29.3. | pátek | |
30.3. | sobota | |
31.3. | neděle |
DUBEN 2002
1.4. | pondělí | |
2.4. | úterý | |
3.4. | středa | 1. setkání biřmovanců |
4.4. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Poutníkova cesta - od 19 hodin v sále |
5.4. | pátek | |
6.4. | sobota | večeřadlo - od 17 hodin v kostele |
7.4. | neděle | |
8.4. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
9.4. | úterý | setkání biřmovanců - v učebně po mši |
10.4. | středa | Večer mladých - po mši v areálu fary |
11.4. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Jeden den, jedna noc - od 19 hodin v sále |
12.4. | pátek | |
13.4. | sobota | arcidiecézní pouť na Svatou Horu |
14.4. | neděle | |
15.4. | pondělí | |
16.4. | úterý | |
17.4. | středa | |
18.4. | čtvrtek | setkání mariánské družiny - od 17 hodin |
19.4. | pátek | hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele |
20.4. | sobota | |
21.4. | neděle | |
22.4. | pondělí | |
23.4. | úterý | |
24.4. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
25.4. | čtvrtek | setkání biřmovanců - v učebně po mši |
26.4. | pátek | |
27.4. | sobota | |
28.4. | neděle | představení divadla Miriam: Bajaja - od 15 hodin v sále |
29.4. | pondělí | |
30.4. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně |
KVĚTEN 2002
1.5. | středa | |
2.5. | čtvrtek | |
3.5. | pátek | |
4.5. | sobota | večeřadlo - od 17 hodin v kostele |
5.5. | neděle | |
6.5. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
7.5. | úterý | |
8.5. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
9.5. | čtvrtek | setkání mariánské družiny - od 17 hodin |
10.5. | pátek | |
11.5. | sobota | |
12.5. | neděle | |
13.5. | pondělí | |
14.5. | úterý | |
15.5. | středa | |
16.5. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Jeden den, jedna noc - od 19 hodin v sále |
17.5. | pátek | |
18.5. | sobota | |
19.5. | neděle | |
20.5. | pondělí | |
21.5. | úterý | |
22.5. | středa | |
23.5. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
24.5. | pátek | |
25.5. | sobota | tradiční pouť do Staré Boleslavi, odjezd autobusu od kostela po ranní mši sv. (cca v 8 hod.) |
26.5. | neděle | |
27.5. | pondělí | |
28.5. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně |
29.5. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
30.5. | čtvrtek | setkání mariánské družiny - od 17 hodin |
31.5. | pátek |
ČERVEN 2002
1.6. | sobota | promítání 1. části videozáznamu z dubnové pouti - od 15 hodin v sále
večeřadlo - od 17 hodin v kostele |
2.6. | neděle | promítání 2. části videozáznamu z dubnové pouti - od 15 hodin v sále |
3.6. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
4.6. | úterý | |
5.6. | středa | |
6.6. | čtvrtek | |
7.6. | pátek | |
8.6. | sobota | udílení svátosti biřmování při večerní mši sv. |
9.6. | neděle | |
10.6. | pondělí | |
11.6. | úterý | |
12.6. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
13.6. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
14.6. | pátek | |
15.6. | sobota | |
16.6. | neděle | premiéra divadla Miriam: Pohádka za tři facky - od 15 hodin v sále |
17.6. | pondělí | |
18.6. | úterý | |
19.6. | středa | |
20.6. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Žalozpěv za 77.297 obětí - od 19 hodin v sále
setkání mariánské družiny - od 17 hodin |
21.6. | pátek | |
22.6. | sobota | |
23.6. | neděle | představení divadla Miriam: Pohádka za tři facky - od 15 hodin v sále |
24.6. | pondělí | |
25.6. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně |
26.6. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
27.6. | čtvrtek | |
28.6. | pátek | |
29.6. | sobota | |
30.6. | neděle |
ČERVENEC 2002
1.7. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
2.7. | úterý | |
3.7. | středa | |
4.7. | čtvrtek | |
5.7. | pátek | |
6.7. | sobota | večeřadlo - od 17 hodin v kostele |
7.7. | neděle | |
8.7. | pondělí | |
9.7. | úterý | |
10.7. | středa | |
11.7. | čtvrtek | |
12.7. | pátek | |
13.7. | sobota | |
14.7. | neděle | |
15.7. | pondělí | |
16.7. | úterý | |
17.7. | středa | |
18.7. | čtvrtek | |
19.7. | pátek | |
20.7. | sobota | |
21.7. | neděle | |
22.7. | pondělí | |
23.7. | úterý | |
24.7. | středa | |
25.7. | čtvrtek | |
26.7. | pátek | |
27.7. | sobota | |
28.7. | neděle | |
29.7. | pondělí | |
30.7. | úterý | |
31.7. | středa |
SRPEN 2002
1.8. | čtvrtek | |
2.8. | pátek | |
3.8. | sobota | večeřadlo - od 17 hodin v kostele |
4.8. | neděle | |
5.8. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
6.8. | úterý | |
7.8. | středa | |
8.8. | čtvrtek | |
9.8. | pátek | |
10.8. | sobota | |
11.8. | neděle | |
12.8. | pondělí | |
13.8. | úterý | |
14.8. | středa | |
15.8. | čtvrtek | |
16.8. | pátek | |
17.8. | sobota | |
18.8. | neděle | |
19.8. | pondělí | |
20.8. | úterý | |
21.8. | středa | |
22.8. | čtvrtek | |
23.8. | pátek | |
24.8. | sobota | |
25.8. | neděle | |
26.8. | pondělí | |
27.8. | úterý | |
28.8. | středa | |
29.8. | čtvrtek | |
30.8. | pátek | |
31.8. | sobota |
ZÁŘÍ 2002
1.9. | neděle | |
2.9. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
3.9. | úterý | |
4.9. | středa | |
5.9. | čtvrtek | |
6.9. | pátek | |
7.9. | sobota | večeřadlo - od 15 do 17 hodin v kostele |
8.9. | neděle | Dětský den - pořádají evropští skauti. Areál fary, 15 - 17,30 hod. |
9.9. | pondělí | |
10.9. | úterý | |
11.9. | středa | 1. setkání - ÚVOD DO KŘESŤANSTVÍ, 18,45 v učebně farního areálu. |
12.9. | čtvrtek | |
13.9. | pátek | |
14.9. | sobota | Výlet s kaplanem Janem. Místo: ??? Ani kaplan neví všechno :-)) |
15.9. | neděle | |
16.9. | pondělí | |
17.9. | úterý | |
18.9. | středa | Úvod do křesťanství, 18,45 v učebně |
19.9. | čtvrtek | Přednáška p. univers. prof. Dr. Holuba o jeho pobytu v USA, 19 h. ve farním sále |
20.9. | pátek | hodinová adorace - po mši sv. v kostele |
21.9. | sobota | |
22.9. | neděle | |
23.9. | pondělí | |
24.9. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně |
25.9. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
26.9. | čtvrtek | |
27.9. | pátek | |
28.9. | sobota | Národní Svatováclavská Pouť - poutní mše svatá v 10 h. v katedrále sv. Víta, Vojtěcha, Václava. |
29.9. | neděle | |
30.9. | pondělí |
ŘÍJEN 2002
1.10. | úterý | |
2.10. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
3.10. | čtvrtek | |
4.10. | pátek | |
5.10. | sobota | večeřadlo - od 15 do 17 hodin v kostele. Farní sportovní odpoledne (sraz 14,30 před kostelem) |
6.10. | neděle | představení divadla Miriam: Pohádka za tři facky - od 15 hodin v sále |
7.10. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
8.10. | úterý | rozhovory o víře pro mládež - 18,45 v učebně |
9.10. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
10.10. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
11.10. | pátek | |
12.10. | sobota | Pouť do Nýřan, v 11 hod. poutní mše sv., setkání s farností Lappersdorf. Farní sportovní odpoledne (14,30 u kostela, odchod na fotbálek) |
13.10. | neděle | |
14.10. | pondělí | |
15.10. | úterý | rozhovory o víře pro mládež - 18,45 v učebně |
16.10. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
17.10. | čtvrtek | |
18.10. | pátek | hodinová adorace - po mši sv. v kostele |
19.10. | sobota | Farní sportovní odpoledne (14,30 u kostela) |
20.10. | neděle | |
21.10. | pondělí | |
22.10. | úterý | rozhovory o víře pro mládež - 18,45 v učebně |
23.10. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
24.10. | čtvrtek | |
25.10. | pátek | |
26.10. | sobota | |
27.10. | neděle | |
28.10. | pondělí | |
29.10. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně |
30.10. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
31.10. | čtvrtek |
LISTOPAD 2002
1.11. | pátek | |
2.11. | sobota | večeřadlo - od 15 do 17 hodin v kostele
farní sportovní odpoledne |
3.11. | neděle | |
4.11. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
5.11. | úterý | rozhovory o víře pro mládež - 18,45 v učebně |
6.11. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
7.11. | čtvrtek | |
8.11. | pátek | |
9.11. | sobota | |
10.11. | neděle | představení divadla Miriam: Pohádka za tři facky - od 15 hodin v sále |
11.11. | pondělí | |
12.11. | úterý | rozhovory o víře pro mládež - 18,45 v učebně |
13.11. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
14.11. | čtvrtek | |
15.11. | pátek | hodinová adorace - po mši sv. v kostele |
16.11. | sobota | farní sportovní odpoledne |
17.11. | neděle | |
18.11. | pondělí | |
19.11. | úterý | rozhovory o víře pro mládež - 18,45 v učebně |
20.11. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
21.11. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
22.11. | pátek | |
23.11. | sobota | farní sportovní odpoledne |
24.11. | neděle | |
25.11. | pondělí | |
26.11. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně |
27.11. | středa | Úvod do křesťanství: Advent v dějinách spásy - 18,45 v sále |
28.11. | čtvrtek | PREMIÉRA představení divadla Miriam: Dámy a pánové - od 19 hodin v sále |
29.11. | pátek | |
30.11. | sobota | Setkání seniorů pořádá Farní charita Strašnice - od 15 h ve farním sále farní sportovní odpoledne |
PROSINEC 2002
1.12. | neděle | |
2.12. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
3.12. | úterý | rozhovory o víře pro mládež - 18,45 v učebně |
4.12. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
5.12. | čtvrtek | Mikulášská besídka od 17 h. - farní sál |
6.12. | pátek | |
7.12. | sobota | farní sportovní odpoledne - od 15 hod. |
8.12. | neděle | představení divadla Miriam: Pohádka za tři facky - od 15 hodin v sále |
9.12. | pondělí | Poutní slavnost Strašnické farnosti - mše v 7 a 18 hod. |
10.12. | úterý | rozhovory o víře pro mládež - 18,45 v učebně |
11.12. | středa | Úvod do křesťanství - 18,45 v učebně |
12.12. | čtvrtek | |
13.12. | pátek | |
14.12. | sobota | farní sportovní odpoledne - od 15 hod. |
15.12. | neděle | |
16.12. | pondělí | |
17.12. | úterý | rozhovory o víře pro mládež - 18,45 v učebně |
18.12. | středa | Úvod do křesťanství: Vánoce v dějinách spásy - 18,45 v sále |
19.12. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dámy a pánové - od 19 hodin v sále |
20.12. | pátek | hodinová adorace - po mši sv. v kostele |
21.12. | sobota | možnost zpovědi - od 14 h. k dispozici 3 zpovědníci |
22.12. | neděle | vystoupení divadla Miriam: české a evropské vánoční koledy - od 15 hodin v sále |
23.12. | pondělí | |
24.12. | úterý | Dětská půlnoční mše sv. - od 16 hod. Půlnoční mše sv. - ve 24 hod. |
25.12. | středa | nedělní pořad bohoslužeb |
26.12. | čtvrtek | mše sv. v 9 a 18 hod. |
27.12. | pátek | |
28.12. | sobota | |
29.12. | neděle | Obnova manželských slibů při všech bohoslužbách |
30.12. | pondělí | |
31.12. | úterý | Děkovná mše za uplynulý občanský rok s pobožností TE DEUM - v 17 hod. |