11. společenský večer – Vodní tříšť

Už je za námi. Tentokrát se nás sešlo opravdu hodně a soudě dle toho, že většina vytrvala až do pozdních hodin, se náplň večera povedla.

Program

O co jste přišli, pokud jste nebyli s námi? Jak sliboval název setkání, program se točil kolem vody. Mnozí by nejraději zůstali při promítání filmových ukázek, ve kterých voda hrála nepominutelnou roli, další účastníci se s vervou pustili do ochutnávání a poznávání našich minerálních pramenů, úspěšné bylo tradičně občerstvení – tentokrát převážně z darů řek a moří (ochutnali jste někdy škeble plněné na různé způsoby nebo mušlovník?), obdiv a zájem si získaly dekorativní lahve připravené dětmi pod vedením výtvarnice Kláry a tety Lídy.

Vodní tříšt

Co by to tak mohlo být? Že by nějaká specialitka? Jenom aby to nebyla nějaká sprcha!? Možná bychom se tentokrát měli vybavit námořnickým oblečkem, módní pláštěnkou, nepromokavou vestou nebo aspoň velkým deštníkem. Něco se už najde. Co říkáte? Abychom pak nebyli za blázny? Ale co vás nemá, tady na strašnickém společenském večeru? Tam jsou úlety nejen povoleny, ale skoro vítány! A kdo by se v nějaké odvážné kreaci necítil, tak ať se do ní nenutí.

Anketa

Anketní otázka zněla: Co se skrývá pod názvem „Vodní tříšť“? Vybírat jste mohli z těchto možností (nebyli jste však jimi limitováni):

  1. hudební skupina, která vystoupí na společenském večeru
  2. nový long drink – míchaný nápoj podávaný v občerstvovně
  3. název fontánky v atriu
  4. speciální program s vodními efekty
  5. stav žaludku po absolvování společenského večera

Každá z odpovědí si získala své příznivce, navržena byla i další možnost: osvěžení po perném pracovním dnu. Nejvíce hlasů získala varianta a), v závěsu se držela varianta b). Některým jedna odpověď nestačila a uvedli jich hned několik.

Jeden z účastníků ankety nám podrobně okomentoval všechny možnosti, z dlouhého příspěvku vybíráme nejzajímavější:

a) hudební skupina … složená výhradně z rodu Bajerů a ostatních roztříštěných rodů Bajerům se alespoň něčím podobajícím.
b) pokud bude nápoj opravdu nový, měl by nést název Usměvavý Daniel.
e) neodpovídá skutečnému stavu našich žaludků, název večera by se musel změnit na: V Pokojíčku

Protichůdnost názorů a vlastních zkušeností dokazuje početně zastoupená odpověď e), v jednom případě dokonce dotyčný nepřipouštěl jinou možnost.

Ptáte se, jaká odpověď byla správná? Rozhodně ta, pro kterou jste hlasovali! Z čehož vyplývá, že jestli se někdy příště na společenském večeru ve Strašnicích sejdeme, možná přijde (zazpívá a zahraje) i skupina „Vodní tříšť“. Budeme se těšit!

Slogan

Po Strašnicích se zas šušká …
Helena už zase něco chystá,
rezervuj si kousek místa.
Společenský večer s číslem 11
je tady, tak poběž rychle mezi nás!

Další akce

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.