Společenství seniorů

Společenství seniorů naší farnosti se pravidelně schází každé druhé úterý v měsíci od 9:30 do 12 hodin ve farní učebně. Od 10 hodin je v kostele půl hodiny adorace za mír ve světě. Po té se scházíme v učebně na agapé. Všichni jste srdečně zváni.

Na programu jsou zajímavosti zejména z církevního prostředí, rozličné příspěvky, co koho zaujalo. Často se setkání účastní P. Vladimír Kalík se zajímavými přednáškami. U kávy a šálku čaje čas rychle plyne, často se najde důvod k větší oslavě.

Čtvrté úterý v měsíci se podniká vycházka po zajímavostech Prahy, případně jejího blízkého okolí. Zkušení průvodci nás provází zajímavými místy.

Jednou ročně, zpravidla v červnu, se pořádá vícedenní zájezd do zajímavých míst naší země. Duchovní a poznávací zájezdy významně stmelují společenství.

Informace

  • Schůzky: Každé druhé úterý 9:30 – 12:00 v učebně.
  • Vycházky: Každé čtvrté úterý
  • Zájezdy: obvykle v červnu

Pro více informací sledujte plán akcí.

Zájezd do Mariánských Lázní

Srdečně zveme všechny zájemce
– nejen seniory a rodiny s dětmi –
na farní pobytový zájezd do Mariánských Lázní.

Prohlídka obrazů v NG II

Druhá část komentované prohlídky sbírkové expozice Staří mistři v úterý 27. února 2024..

Výstava Petr Brandl: Příběh bohéma

Společenství seniorů naší farnosti srdečně zve všechny zájemce na komentovanou výstavu Petr Brandl: Příběh bohéma ve Valdštejnské jízdárně. V úterý 23. ledna 2024 od 10 hodin.Sraz: 9:15 před farou 10:00 u vchodu do jízdárny Odjezd: 9:19 tramvají č. 26 ze stanice Staré...