Farní web

Struktura webu

Navštívíte-li adresu https://www.farnoststrasnice.cz, otevře se Vám sekce Novinky, kde naleznete oznámení o aktuálním dění ve farnosti a odkazy na podrobnější informace.

V sekci O farnosti se nachází podrobné informace o našem kostele, kněžích, historii a také kontakty.

Sekce Kalendář ukrývá přehled všech aktivit, jak těch pravidelných, tak těch jednorázových, včetně programu bohoslužeb.

O tom, jaká společenství máme a jaké aktivity se ve farnosti dějí, najdete informace v sekci Aktivity.

Přehled toho, co se již stalo, fotografie a povídání o proběhlých akcích, jednoduše takovou malou kroniku naší farnosti naleznete v sekci Kronika.

Našemu Farnímu zpravodaji nesoucímu název Vzkříšení je věnována samostatná sekce.

Aby mohl svoji troškou přispět každý, zřídili jsme také sekci Diskuse, kde můžete vyjádřit své myšlenky, postřehy a připomínky.

Historie webu

Rok 2006 - nová etapa

Další mezník ve vývoji strašnických farních webových stránek a start do nové etapy života tohoto webu. Jak se vyvíjely a měnily naše farní stránky si přečtěte a prohlédněte v souhrnném článku.

2. narozeniny

Další zamyšlení nad naším farním webem a jeho zhodnocení si přečtěte v článku pro Vzkříšení.

1. narozeniny

Již uplynul rok, co jsme spustili náš farní web (bylo to v říjnu 2000). A hned ten první rok byl plný zvratů. Podařilo se překonat mnohé potíže, naučit se nové věci, získat další materiály, změnit a posílit základní sestavu tvůrců a hlavně lépe rozjet realizaci plánů webovských stránek. K prvním narozeninám jsme celý web přebudovali, doplnili obsahově a graficky oživili.

Podrobnosti ze života našich www si můžete přečíst v dalším článku. Dozvíte se něco o naší práci, našich záměrech a také možné spolupráci.