Novinky | O Farnosti | Kalendář | Aktivity | Kronika | Zpravodaj

Podrobný kalendář akcí - 2007

LEDEN 2007

1.1.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
2.1.úterýTříkrálová sbírka
3.1.středaTříkrálová sbírka
18:45 - přednáška P. Houkala
4.1.čtvrtekTříkrálová sbírka
5.1.pátekTříkrálová sbírka
6.1.sobotaTříkrálová sbírka
14:00 - Floorball
Večerní mše sv. - svěcení vody, křídy a kadidla
19:00 - koncert souboru Camerata
20:00 - Lectio Divina
7.1.neděleTříkrálová sbírka
8.1.pondělí
9.1.úterýsetkání seniorů - od 10 h
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
10.1.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
11.1.čtvrtek
12.1.pátek
13.1.sobotafloorball - od 14 h ve škole Brigádníků
představení divadla Miriam: Osiřelé múzy - od 19 hodin v sále
14.1.neděle
15.1.pondělí
16.1.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
17.1.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
18.1.čtvrtek
19.1.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
20.1.sobotafloorball - od 14 h ve škole Brigádníků
21.1.neděle
22.1.pondělí
23.1.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
24.1.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
25.1.čtvrtek
26.1.pátek
27.1.sobotafloorball - od 14 h ve škole Brigádníků
představení divadla Miriam: Návštěvník - od 19 hodin v sále
28.1.nedělemše sv. v 18,00 hod. - spirituály
představení divadla Miriam: Osiřelé múzy - od 19 hodin v sále
29.1.pondělí
30.1.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
31.1.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
promítání 1. části filmu Velké ticho - 18,45h ve farním sále

ÚNOR 2007

1.2.čtvrtekLyžařsko-duchovní víkend - Příchovice
2.2.pátekLyžařsko-duchovní víkend - Příchovice
3.2.sobotaLyžařsko-duchovní víkend - Příchovice
představení divadla Miriam: Osiřelé múzy - od 19 hodin v sále
4.2.nedělemše sv. v 9,00 hod. - za doprovodu chrámového sboru ze Žďáru nad Sázavou (FONS)
Lyžařsko-duchovní víkend - Příchovice
představení divadla Miriam: O pyšné noční košilce - od 15 hodin v sále
představení Učiňme člověka - 19,15 hod. farní sál
5.2.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
6.2.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
7.2.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
promítání 2. části filmu Velké ticho - 18,45h ve farním sále
8.2.čtvrtek
9.2.pátek
10.2.sobotadětský masopustní karneval - od 15h ve škole Brigádníků
setkání ministrantů
představení divadla Miriam: Oskar a růžová paní - od 19 hodin v sále
20:00 - Lectio Divina
11.2.nedělezkouška na chorál - 17:00 hod.
12.2.pondělí
13.2.úterýsetkání seniorů - od 10 h
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
14.2.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
představení divadla Miriam: Osiřelé múzy - od 19 hodin v sále
15.2.čtvrtek
16.2.pátekhodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
17.2.sobotapředstavení divadla Miriam: Návštěvník - od 19 hodin v sále
18.2.neděleHaléř sv. Petra
19.2.pondělí
20.2.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
21.2.středaPopeleční středa
farní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
22.2.čtvrtek
23.2.pátekKřížová cesta - 17,30 v kostele
24.2.sobota
25.2.nedělemše sv. v 18,00 hod. - spirituály
představení divadla Miriam: Perutinka - od 15 hodin v sále
26.2.pondělí
27.2.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
28.2.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h

BŘEZEN 2007

1.3.čtvrtek
2.3.pátekPříprava na první svaté přijímání - 16,00 - 17,00 hod.
Křížová cesta - 17,30 v kostele
3.3.sobotafloorball - od 14 h ve škole Brigádníků
20:00 - Lectio Divina
4.3.neděleSbírka na charitní činnost v arcidiecézi
vystoupení Petra Nejedlého - Obraťte se! - 19,00 hod. ve farním sále
5.3.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
6.3.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
7.3.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
přednáškové postní pásmo - 18,45 hod.
8.3.čtvrtek
9.3.pátekKřížová cesta - 17,30 v kostele
hodinová adorace v kostele - po mši sv.
10.3.sobotaVýroba keramického betlému - od 10 hod. v učebně
setkání ministrantů - 9,30hod.
představení divadla Miriam: Návštěvník - od 19 hodin v sále
11.3.nedělecelodenní výstav Nejsvětější svátosti
12.3.pondělícelodenní výstav Nejsvětější svátosti
13.3.úterýsetkání seniorů - od 10 h
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
celodenní výstav Nejsvětější svátosti
14.3.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
přednáškové postní pásmo - 18,45 hod.
celodenní výstav Nejsvětější svátosti
15.3.čtvrtekKurz přirozeného plánování rodičovství - manželé Novákovi - od 19,00 hod.
16.3.pátekPříprava na první svaté přijímání - 16,00 - 17,00 hod.
Křížová cesta - 17,30 v kostele
hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
17.3.sobotafloorball - od 14 h ve škole Brigádníků
postní pečení misijních koláčků - od 14 hod. v učebně
představení divadla Miriam: Osiřelé múzy - od 19 hodin v sále
18.3.nedělepředstavení divadla Miriam: Perutinka - od 15 hodin v sále
mše sv. za doprovodu chrámového sboru Cantus Amici - 18,00 hod.
19.3.pondělí
20.3.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
21.3.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
přednáškové postní pásmo - 18,45 hod.
22.3.čtvrtekpremiéra představení divadla Miriam: Noemovo dítě - od 19 hodin v sále
23.3.pátekKřížová cesta - 17,30 v kostele
Duchovní obnova pro mladé a pro katechumeny - Příchovice
24.3.sobotaDuchovní obnova pro mladé manžele s Mons. Karlem Herbstem
Duchovní obnova pro mladé a pro katechumeny - Příchovice
25.3.nedělepředstavení divadla Miriam: O pyšné noční košilce - od 15 hodin v sále
Duchovní obnova pro mladé a pro katechumeny - Příchovice
mše sv. za doprovodu spirituálu - 18,00 hod.
26.3.pondělí
27.3.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
28.3.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
29.3.čtvrtekkřížová cesta pro děti - 17,30 v kostele
30.3.pátekPříprava na první svaté přijímání - 16,00 - 17,00 hod.
Křížová cesta - 17,30 v kostele
schůzka ministrantů - po mši sv.
31.3.sobotaoslavy světového dne mládeže (Kobylisy, 9,00hod.) - sraz 8,15 u kostela
Velikonoční dílna - od 10 hod. v učebně
Příležitost ke svátosti smíření - 14,00 - 18,00 hod.

DUBEN 2007

1.4.nedělemše sv. - 7,00, 9,00, 10,30, 18,00 hod.
Svěcení ratolestí - 9,00 a 10,30 hod.
Příležitost ke svátosti smíření - 14,00 - 18,00 hod.
2.4.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
Příležitost ke svátosti smíření - 10,00 - 12,00 a 14,00 - 18,00 hod.
3.4.úterýsetkání seniorů - od 10 h
poutní zájezd na pašijové hry do Žďáru nad Sázavou - cca 16,00 - 23,30 hod.
Příležitost ke svátosti smíření - 10,00 - 12,00 a 14,00 - 18,00 hod.
Příležitost ke svátosti smíření zejména pro děti - 15,00 - 18,00 hod.
4.4.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
Příležitost ke svátosti smíření - 10,00 - 12,00 a 14,00 - 18,00 hod.
5.4.čtvrtekZelený čtvrtek - mše sv. 18,00 hod.
Adorace - po mši sv. celou noc až do začátku velkopátečních obřadů
Příležitost ke svátosti smíření - 14,00 - 18,00 hod.
6.4.pátekVelkopáteční sbírka na Svatou zemi
Křížová cesta na Petříně - 11,00 hod.
Křížová cesta a modlitba Korunky Božího milosrdenství - 15,00 hod.
Obřady velkého pátku - 18,00 hod.
Příležitost ke svátosti smíření - 10,00 - 12,00 a 14,00 - 18,00 hod.
7.4.sobotaspolečná modlitba breviáře - 8,00, 17,00 hod.
zkouška ministrantů - 9,00 hod.
Vigilie Zmrtvýchvstání Páně - 20,00 hod.
Příležitost ke svátosti smíření - 8,30 - 12,00 a 14,00 - 17,00 hod.
8.4.neděleSlavná mše sv. - 7,00, 9,00, 10,30, 18,00 hod.
9.4.pondělímše sv. - 9,00, 18,00 hod.
10.4.úterýsetkání seniorů - od 10 h
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
11.4.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
představení divadla Miriam: Návštěvník - od 19 hodin v sále
12.4.čtvrtek
13.4.pátek
14.4.sobotafotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
Lectio Divina - 20,00 hod.
15.4.neděleudělování svátosti pomazání nemocných při mši sv. - 7,00 a 9,00 hod.
16.4.pondělí
17.4.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
18.4.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
Premiéra představení divadla Miriam: Hodina lásky - od 19 hodin v sále
19.4.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Osiřelé múzy - od 19 hodin v sále
20.4.pátekPříprava na první svaté přijímání - 16,00 - 17,00 hod.
hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
21.4.sobotafotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
22.4.nedělepředstavení divadla Miriam: koncert kapely Swing Cheek - od 15,30 hodin v sále
mše sv. za hudebního doprovodu spirituálu - 18,00 hod.
23.4.pondělí
24.4.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
25.4.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
26.4.čtvrtekKurz přirozeného plánování rodičovství - manželé Novákovi - od 19,00 hod.
představení divadla Miriam: Oskar a růžová paní - od 19 hodin v sále
27.4.pátek
28.4.sobotafotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
víkend pro rodiny
29.4.nedělepředstavení divadla Miriam: Perutinka - od 15 hodin v sále
víkend pro rodiny
30.4.pondělívíkend pro rodiny

KVĚTEN 2007

1.5.úterýsetkání všech, kteří byli v našem kostele pokřtěni - 19,00 hod.
víkend pro rodiny
2.5.středapředstavení divadla Miriam: Osiřelé múzy - od 19 hodin v sále
3.5.čtvrtek
4.5.pátekpříprava dětí na první svaté přijímání - odpoledne na faře
5.5.sobotaarcidiecézní pouť za kněžská a řeholní povolání – Svatá Hora
víkend pro děti
20:00 - Lectio Divina
6.5.nedělevíkend pro děti
7.5.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
víkend pro děti
8.5.úterývíkend pro děti
9.5.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
10.5.čtvrtek
11.5.pátek
12.5.sobotafarní výlet
fotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
13.5.neděleSvatojánská sbírka na arcidiecézi
14.5.pondělí
15.5.úterý
16.5.středapředstavení divadla Miriam: Hodina lásky - od 19 hodin v sále
Mši a májovou doprovodí manželé Radovi.
17.5.čtvrtek
18.5.pátekpříprava dětí na první svaté přijímání - odpoledne na faře
po večerní mši sv. hodinová adorace za doprovodu Petra Lutky
19.5.sobotafotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
Oslava 75. narozenin pana kardinála – katedrála
20.5.neděle
21.5.pondělí
22.5.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
23.5.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
host divadla Miriam: Studio Keř - variace na téma Josef Hiršal - Píseň mládí - od 19 hodin v sále
24.5.čtvrtek
25.5.pátek
26.5.sobotafotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
Jarní úklid kostela
udílení svátosti biřmování - mše sv. v 18 hod. celebruje Mons. Karel Herbst
27.5.neděle9,00 a 10,30 hod. - mše s liturgickým tancem
mše sv. za doprovodu spirituálů - v 18 hod.
28.5.pondělí
29.5.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
představení divadla Miriam: Návštěvník - od 19 hodin v sále
30.5.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
představení divadla Miriam: Malá česká muzika Jiřího Pospíšila - Čarovné letní noci - od 19 hodin v sále
31.5.čtvrtek

ČERVEN 2007

1.6.pátekpříprava dětí na první svaté přijímání - odpoledne na faře
2.6.sobotafotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
Lectio Divina - 20,00 hod.
Pouť rodin – Tetín
3.6.neděle
4.6.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
5.6.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
6.6.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
představení divadla Miriam: Hodina lásky - od 19 hodin v sále
7.6.čtvrtekslavnost Těla a Krve Páně - od 18,00 hod. v katedrále
8.6.pátek
9.6.sobotafotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
příprava dětí na první svaté přijímání - zpověď od 16,30 hod.
mše za doprovodu sboru Cantus Amici - v 18,00 hod.
10.6.nedělePrvní svaté přijímání dětí - mše sv. v 10,30 hod.
dětský den - od 15,00 hod.
11.6.pondělí
12.6.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
představení divadla Miriam: Večer šansonu a pantomimy - od 19 hodin v sále
13.6.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
14.6.čtvrtek
15.6.pátekCesta do Lapersdorfu
hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
16.6.sobotafotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
Cesta do Lapersdorfu
17.6.neděleprodej ikon z chráněné dílny Sdružení Podané ruce
Cesta do Lapersdorfu
18.6.pondělífotbal proti Hostivaři - od 18,00 hod.
19.6.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
20.6.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
21.6.čtvrtek
22.6.pátek
23.6.sobotafotbal na hřišti u školy Barikádníků - 14,00 hod.
Kněžské svěcení – katedrála
Pouť do Kájova a Zlaté Koruny
rozlučka s P. Peterem
24.6.neděleSvatopetrská sbírka na bohoslovce
25.6.pondělípouť dětí - poděkování za uplynulý školní rok - v 16,00 hod. u Pražského Jezulátka
26.6.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
27.6.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
28.6.čtvrtek
29.6.pátekpřivítání nového kaplana
30.6.sobotaNa kolech po šumavských hvozdech

ČERVENEC 2007

1.7.neděleNa kolech po šumavských hvozdech
2.7.pondělíNa kolech po šumavských hvozdech
3.7.úterýNa kolech po šumavských hvozdech
4.7.středaNa kolech po šumavských hvozdech
5.7.čtvrtekNa kolech po šumavských hvozdech
6.7.pátekNa kolech po šumavských hvozdech
7.7.sobotaNa kolech po šumavských hvozdech
8.7.neděle
9.7.pondělí
10.7.úterý
11.7.středa
12.7.čtvrtek
13.7.pátek
14.7.sobota
15.7.neděle
16.7.pondělí
17.7.úterý
18.7.středa
19.7.čtvrtek
20.7.pátekhodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
21.7.sobota
22.7.neděle
23.7.pondělí
24.7.úterý
25.7.středa
26.7.čtvrtek
27.7.pátekPutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry
28.7.sobotaPutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry
29.7.nedělePutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry
30.7.pondělíPutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry
31.7.úterýPutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry

SRPEN 2007

1.8.středaPutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry
2.8.čtvrtekPutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry
3.8.pátekPutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry
4.8.sobotaPutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry
5.8.nedělePutování po slovenských horách - Belianské a Vysoké Tatry
6.8.pondělí
7.8.úterý
8.8.středa
9.8.čtvrtek
10.8.pátek
11.8.sobota
12.8.neděle
13.8.pondělíCelostátní setkání mládeže - Tábor (Klokoty)
14.8.úterýCelostátní setkání mládeže - Tábor (Klokoty)
15.8.středaCelostátní setkání mládeže - Tábor (Klokoty)
16.8.čtvrtekCelostátní setkání mládeže - Tábor (Klokoty)
17.8.pátekCelostátní setkání mládeže - Tábor (Klokoty)
hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
18.8.sobotaCelostátní setkání mládeže - Tábor (Klokoty)
19.8.neděleCelostátní setkání mládeže - Tábor (Klokoty)
20.8.pondělíFarní tábor pro děti
21.8.úterýFarní tábor pro děti
22.8.středaFarní tábor pro děti
23.8.čtvrtekFarní tábor pro děti
24.8.pátekFarní tábor pro děti
25.8.sobotaFarní tábor pro děti
26.8.neděleFarní tábor pro děti
27.8.pondělíFarní tábor pro děti
28.8.úterýFarní tábor pro děti
29.8.středaFarní tábor pro děti
30.8.čtvrtekFarní tábor pro děti
31.8.pátekFarní tábor pro děti

ZÁŘÍ 2007

1.9.sobota
2.9.neděle
3.9.pondělíživý růženec - od 19,00 hodin v kostele
4.9.úterý
5.9.středa
6.9.čtvrtekfarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
7.9.pátek
8.9.sobota
9.9.neděle
10.9.pondělí
11.9.úterýsetkání seniorů - od 10,00 h
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
12.9.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
13.9.čtvrtek
14.9.pátek
15.9.sobotaPouť školní mládeže – Tetín
16.9.nedělesetkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
17.9.pondělí
18.9.úterýrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
19.9.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
Přednáška P. Jana Houkala - Milost - velká neznámá - od 19,00 hod. ve farním sále
20.9.čtvrtek
21.9.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
22.9.sobota
23.9.neděleSvatováclavská sbírka na církevní školství
Duo Semplice - koncert komorní hudby - od 16,00 hod. ve farním sále
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
24.9.pondělí
25.9.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
představení divadla Miriam: Přetékající pohár - koncert hudební skupiny Zpětné Zrcátko - od 19 hodin v sále
26.9.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
Přednáška P. Jana Houkala - Albánie - od 19,00 hod. ve farním sále
27.9.čtvrtekPodzimní víkend rodin s dětmi - Jitrava
28.9.pátekNárodní svatováclavská pouť - Stará Boleslav
Podzimní víkend rodin s dětmi - Jitrava
29.9.sobotaPodzimní víkend rodin s dětmi - Jitrava
30.9.nedělePodzimní víkend rodin s dětmi - Jitrava
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.

ŘÍJEN 2007

1.10.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
2.10.úterý
3.10.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
4.10.čtvrtek
5.10.pátekrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
6.10.sobotaMisijní kongres dětí v Brně
Litanie po mši sv.
Lectio Divina - od 20,00 hod.
7.10.nedělemše sv. v 18,00 hod. za doprovodu mládeže vedené Josefem Žákem
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
8.10.pondělí
9.10.úterýsetkání seniorů - od 10,00 h
10.10.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
11.10.čtvrtek
12.10.pátekrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
13.10.sobotafarní výlet do Brd - sraz v 9,00 hod.
Drakijáda
14.10.nedělemše sv. v 18,00 hod. za doprovodu skupiny Quo Vadis (Plzeň)
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
15.10.pondělí
16.10.úterý
17.10.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
18.10.čtvrtekSvátek sv. Lukáše – Pouť lékařů a zdravotníků – katedrála
představení divadla Miriam: Návštěvník - od 19 hodin v sále
19.10.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
20.10.sobotaVýroba keramického Betlému
Albánský jarmark
21.10.neděleSbírka na misie
Albánský jarmark
mše sv. v 18,00 hod. za doprovodu spirituálů
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
22.10.pondělí
23.10.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
24.10.středaPrázdniny v Příchovicích pro mladé
25.10.čtvrtekPrázdniny v Příchovicích pro mladé
Prázniny v Nymburku pro děti
představení divadla Miriam: Hodina lásky - od 19 hodin v sále
26.10.pátekPrázdniny v Příchovicích pro mladé
Prázniny v Nymburku pro děti
27.10.sobotaPřednáška Doc. Zdeňka Susy o pěší pouti do Assisi - 14,30 hod. ve farním sále
Prázdniny v Příchovicích pro mladé
Prázniny v Nymburku pro děti
28.10.nedělePrázdniny v Příchovicích pro mladé
Prázniny v Nymburku pro děti
29.10.pondělí
30.10.úterý17:00 - dětský růženec
31.10.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h

LISTOPAD 2007

1.11.čtvrtek
2.11.pátekrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
3.11.sobotaLectio Divina - od 20,00 hod.
4.11.neděleListopadová sbírka na charitní činnost v arcidiecézi
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
5.11.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
6.11.úterý
7.11.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
8.11.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Zastaňte se mě, až umřu - od 19 hodin v sále
9.11.pátekrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
10.11.sobota
11.11.nedělelampiónový průvod - Vyšehrad, rotunda sv. Martina od 16,00 hod.
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
12.11.pondělí
13.11.úterýsetkání seniorů - od 10,00 h
14.11.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
15.11.čtvrtekKurz přirozeného plánování rodičovství - farní sál, od 19,00 hod.
16.11.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
17.11.sobotaFloorball - ZŠ Brigádníků 14,00 - 16,00 hod.
představení divadla Miriam: Návštěvník - od 19 hodin v sále
18.11.nedělesetkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
19.15 - představení Jana z Arku
19.11.pondělí
20.11.úterý
21.11.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
22.11.čtvrtek
23.11.pátekÚklid kostela - od 15,00 hod.
Setkání chlapců od 15 let s bohoslovci - info v sakristii
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
24.11.sobotaÚklid kostela
Floorball - ZŠ Brigádníků 14,00 - 16,00 hod.
Setkání chlapců od 15 let s bohoslovci - info v sakristii
25.11.nedělepředstavení divadla Miriam: Perutinka - od 15 hodin v sále
Setkání chlapců od 15 let s bohoslovci - info v sakristii
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
26.11.pondělí
27.11.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
28.11.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
přednáška P. Balíka na téma Píseň písní a Teologie těla - po večerní mši sv.
29.11.čtvrtek
30.11.pátekDuchovní obnova na Ktiši
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h

PROSINEC 2007

1.12.sobotaDuchovní obnova na Ktiši
Výroba adventních věnců - od 9,00 hod.
Floorball - ZŠ Brigádníků 14,00 - 16,00 hod.
2.12.neděleDuchovní obnova na Ktiši
Mikulášská sbírka na bohoslovce
mše sv. v 18,00 hod. za doprovodu spirituálů
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
3.12.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
4.12.úterýpředstavení divadla Miriam: Oskar a růžová paní - od 19 hodin v sále
5.12.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
17:00 - Mikulášská
Setkání nad Katechismem katolické církve - vede P. Vladimír Kalík - po večerní mši sv.
Výstav Nejsvětější svátosti
6.12.čtvrtekVýstav Nejsvětější svátosti
7.12.pátekVýstav Nejsvětější svátosti
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
8.12.sobotaDuchovní obnova pro manžele s dětmi - vede P. Zdeněk Králík ze Schoenstattského hnutí
Floorball - ZŠ Brigádníků 14,00 - 16,00 hod.
Výstav Nejsvětější svátosti
Poutní mše sv. s Mons. Slavíkem
9.12.neděleDětská mše sv. s kardinálem Miloslavem Vlkem
představení divadla Miriam: O pyšné noční košilce - od 15 hodin v sále
večerní mše sv. za doprovodu skupiny Quo Vadis - Plzeň
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
10.12.pondělí
11.12.úterýsetkání seniorů - od 10,00 h
12.12.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
Setkání nad Katechismem katolické církve - vede P. Vladimír Kalík - po večerní mši sv.
13.12.čtvrtek
14.12.pátekrozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
15.12.sobotaFloorball - ZŠ Brigádníků 14,00 - 16,00 hod.
16.12.nedělekoncert chrámového sboru Cantus Amici - v 16,00 hod. ve farním sále
setkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
17.12.pondělí
18.12.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
Svátost smíření - 16,00 - 18,00 hod. (zvláště děti)
19.12.středafarní mateřské centrum - 9,30 - 12,00 h
Setkání nad Katechismem katolické církve - vede P. Vladimír Kalík - po večerní mši sv.
Svátost smíření - 10,00 - 12,00 a 14,00 - 18,00 hod.
20.12.čtvrtekSvátost smíření - 10,00 - 12,00 a 14,00 - 18,00 hod.
21.12.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
rozhovory o víře pro mládež - 19,00 h
Svátost smíření - 10,00 - 12,00 a 14,00 - 18,00 hod.
22.12.sobotapředstavení divadla Miriam: Vánoční koncert - Traxleři - od 15 hodin v sále
Svátost smíření - 10,00 - 12,00 a 14,00 - 18,00 hod.
23.12.nedělesetkání mládeže (13-17 let) - po večerní mši sv.
Svátost smíření - během dopoledne a 14,00 - 18,00 hod.
24.12.pondělíŠtědrý den
Svátost smíření - 10,00 - 12,00 a 14,00 - 16,00 hod.
16,00 hod. - mše sv. pro rodiče s dětmi (dětská půlnoční)
24,00 hod. - půlnoční mše sv.
25.12.úterýBoží hod vánoční
7,00 a 9,00 hod. - mše sv.
10,30 hod. - dětská mše sv.
18,00 hod. - mše sv.
26.12.středaVánoce v Příchovicích
9,00 hod. - mše sv.
18,00 hod. - mše sv. za doprovodu chrámového sboru
27.12.čtvrtekVánoce v Příchovicích
18,00 hod. - mše sv.
28.12.pátekVánoce v Příchovicích
18,00 hod. - mše sv.
29.12.sobotaVánoce v Příchovicích
18,00 hod. - mše sv.
30.12.neděleSvátek Svaté rodiny
Vánoce v Příchovicích
7,00 a 9,00 hod. - mše sv. s obnovou manželských slibů
10,30 hod. - dětská mše sv. s obnovou manželských slibů
18,00 hod. - mše sv. s obnovou manželských slibů
31.12.pondělíVánoce v Příchovicích
17,00 hod. - mše sv. s poděkováním za uplynulý rok
Twitter Facebook YouTube RSS Email