Novinky | O Farnosti | Kalendář | Aktivity | Kronika | Zpravodaj

Podrobný kalendář akcí - 2005

LEDEN 2005

1.1.sobota
2.1.neděle
3.1.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
4.1.úterý
5.1.středa
6.1.čtvrtek
7.1.pátek
8.1.sobota
9.1.neděle
10.1.pondělí
11.1.úterý
12.1.středa
13.1.čtvrtek
14.1.pátek
15.1.sobota
16.1.neděle
17.1.pondělí
18.1.úterý
19.1.středa
20.1.čtvrtek
21.1.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
22.1.sobota
23.1.neděle
24.1.pondělí
25.1.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
26.1.středa
27.1.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Oskar a Růžová paní - od 19,30 hodin v sále
28.1.pátekspolečenský večer farních společenství Strašnice a Vršovice - od 19,55 hod. palác Charitas, Karlovo nám.
29.1.sobota
30.1.nedělepředstavení divadla Miriam: Perutinka - od 15 hodin v sále
31.1.pondělí

ÚNOR 2005

1.2.úterý
2.2.středa
3.2.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Dny noci - od 19,30 hodin v sále
4.2.pátek
5.2.sobota
6.2.neděle
7.2.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
8.2.úterý
9.2.středa
10.2.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Oskar a Růžová paní - od 19,30 hodin v sále
11.2.pátek
12.2.sobota
13.2.neděle
14.2.pondělí
15.2.úterý
16.2.středa
17.2.čtvrtek
18.2.pátekhodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
19.2.sobota
20.2.nedělepředstavení divadla Miriam: Perutinka - od 15 hodin v sále
21.2.pondělí
22.2.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
23.2.středa
24.2.čtvrtek
25.2.pátek
26.2.sobota
27.2.nedělepředstavení divadla Miriam: Perutinka - od 15 hodin v sále
28.2.pondělí

BŘEZEN 2005

1.3.úterý
2.3.středa
3.3.čtvrtek
4.3.pátek
5.3.sobotapečení misijních koláčků - od 14 hodin v učebně
6.3.nedělepředstavení divadla Miriam: Perutinka - od 15 hodin v sále
7.3.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
8.3.úterý
9.3.středakoncert černošické hudební společnosti - od 19 hodin v sále
10.3.čtvrtek
11.3.pátekVýstav Nejsvětější Svátosti Oltářní
představení divadla Miriam: Návštěvník - od 19,30 hodin v sále
12.3.sobotaVýstav Nejsvětější Svátosti Oltářní
13.3.neděleVýstav Nejsvětější Svátosti Oltářní
14.3.pondělíVýstav Nejsvětější Svátosti Oltářní
15.3.úterý
16.3.středapředstavení divadla Miriam: Oskar a Růžová paní - od 19,30 hodin v sále
17.3.čtvrtek
18.3.pátekhodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
19.3.sobotaod 14 hodin příležitost ke svátosti smíření; k dispozici budou tři zpovědníci
20.3.neděle
21.3.pondělí
22.3.úterý
23.3.středa
24.3.čtvrtek
25.3.pátek
26.3.sobota
27.3.neděle
28.3.pondělí
29.3.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
30.3.středa
31.3.čtvrtek

DUBEN 2005

1.4.pátek
2.4.sobota
3.4.nedělepředstavení divadla Miriam: Pohádka za tři facky - od 15 hodin v sále
4.4.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
5.4.úterý
6.4.středa
7.4.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Oskar a Růžová paní - od 19,30 hodin v sále
8.4.pátek
9.4.sobotarozloučení s otcem Marianem - mše sv. v 18 hod., poté "rozlučkový večer"
10.4.neděle
11.4.pondělí
12.4.úterý
13.4.středa
14.4.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Návštěvník - od 19,30 hodin v sále
15.4.pátekhodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
16.4.sobota
17.4.neděle
18.4.pondělí
19.4.úterý
20.4.středa
21.4.čtvrtek
22.4.pátek
23.4.sobota
24.4.neděle
25.4.pondělí
26.4.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
27.4.středa
28.4.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Dny noci - od 19,30 hodin v sále
29.4.pátek
30.4.sobotafarní pouť do Staré Boleslavi

KVĚTEN 2005

1.5.neděle
2.5.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
3.5.úterý
4.5.středa
5.5.čtvrtek
6.5.pátek
7.sobota
8.5.neděle
9.5.pondělí
10.5.úterý
11.5.středa
12.5.čtvrtek
13.5.pátekpředstavení divadla Miriam: Návštěvník - od 19,30 hodin v sále
14.5.sobota
15.5.neděle
16.5.pondělí
17.5.úterý
18.5.středapředstavení divadla Miriam: Oskar a Růžová paní - od 19,30 hodin v sále
19.5.čtvrtek
20.5.pátekhodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
21.5.sobota
22.5.neděle
23.5.pondělí
24.5.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
25.5.středa
26.5.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Dny noci - od 19,30 hodin v sále
27.5.pátek
28.5.sobota
29.5.neděle
30.5.pondělí
31.5.úterý

ČERVEN 2005

1.6.středa
2.6.čtvrtek
3.6.pátek
4.6.sobota
5.6.neděle
6.6.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
7.6.úterý
8.6.středa
9.6.čtvrtek
10.6.pátek
11.6.sobota
12.6.neděle
13.6.pondělí
14.6.úterý
15.6.středa
16.6.čtvrtek
17.6.pátekhodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
18.6.sobota
19.6.neděle
20.6.pondělí
21.6.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
22.6.středa
23.6.čtvrtek
24.6.pátek
25.6.sobota
26.6.neděle
27.6.pondělí
28.6.úterý
29.6.středa
30.6.čtvrtek

ČERVENEC 2005

1.7.pátek
2.7.sobota
3.7.neděle
4.7.pondělí
5.7.úterý
6.7.středa
7.7.čtvrtek
8.7.pátek
9.7.sobota
10.7.neděle
11.7.pondělí
12.7.úterý
13.7.středa
14.7.čtvrtek
15.7.pátekhodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
16.7.sobota
17.7.neděle
18.7.pondělí
19.7.úterý
20.7.středa
21.7.čtvrtek
22.7.pátek
23.7.sobota
24.7.neděle
25.7.pondělí
26.7.úterý
27.7.středa
28.7.čtvrtek
29.7.pátek
30.7.sobota
31.7.neděle

SRPEN 2005

1.8.pondělí
2.8.úterý
3.8.středa
4.8.čtvrtek
5.8.pátek
6.8.sobota
7.8.neděle
8.8.pondělí
9.8.úterý
10.8.středa
11.8.čtvrtek
12.8.pátek
13.8.sobota
14.8.neděle
15.8.pondělí
16.8.úterý
17.8.středa
18.8.čtvrtek
19.8.pátekhodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele
20.8.sobota
21.8.neděle
22.8.pondělí
23.8.úterý
24.8.středa
25.8.čtvrtek
26.8.pátek
27.8.sobota
28.8.neděle
29.8.pondělí
30.8.úterý
31.8.středa

ZÁŘÍ 2005

1.9.čtvrtek
2.9.pátek
3.9.sobota
4.9.neděle
5.9.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
6.9.úterýrozhovory o víře pro mládež - 18,45 h
7.9.středa
8.9.čtvrtek
9.9.pátek
10.9.sobota
11.9.neděle
12.9.pondělí
13.9.úterýrozhovory o víře pro mládež - 18,45 h
14.9.středa
15.9.čtvrtek
16.9.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
17.9.sobota
18.9.neděle
19.9.pondělí
20.9.úterýrozhovory o víře pro mládež - 18,45 h
21.9.středa
22.9.čtvrtek
23.9.pátek
24.9.sobotaV 18h mše sv. s P. Janem Houkalem, po mši agapé u příležitosti zahájení akademického roku v Římě
25.9.neděle
26.9.pondělí
27.9.úterýrozhovory o víře pro mládež - 18,45 h
setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
28.9.středa
29.9.čtvrtek
30.9.pátek

ŘÍJEN 2005

1.10.sobota
2.10.neděle
3.10.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
4.10.úterý
5.10.středa
6.10.čtvrtek
7.10.pátek
8.10.sobota
9.10.neděle
10.10.pondělí
11.10.úterý
12.10.středa
13.10.čtvrtek
14.10.pátek
15.10.sobotaDrakiáda - ve 14 h parkoviště nad Hostivařskou přehradou (nad hrází).
16.10.nedělepředstavení divadla Miriam: Perutinka - od 15 hodin v sále
17.pondělí
18.úterý
19.10.středa
20.10.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Oskar a Růžová paní - od 19,30 hodin v sále
21.10.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
22.10.sobota
23.10.neděle
24.10.pondělí
25.10.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
26.10.středa
27.10.čtvrtek
28.10.pátek
29.10.sobota
30.10.neděle
31.10.pondělí

LISTOPAD 2005

1.11.úterý
2.11.středa
3.11.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Návštěvník - od 19,30 hodin v sále
4.11.pátek
5.11.sobotaPřednáška paní MUDr. Marie Svatošové - "Hospic a umění doprovázet". Začátek ve 14 h ve farním sále.
6.11.neděle
7.11.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
8.11.úterý
9.11.středa
10.11.čtvrtek
11.11.pátekLampionový průvod na Vyšehradě. V 16 h mše sv. v rotundě Sv. Martina, po ní průvod po hradbách.
12.11.sobota
13.11.neděle
14.11.pondělí
15.11.úterý
16.11.středa
17.11.čtvrtekpromítání videa ze Světového dne mládeže z Kolína nad Rýnem - od 16 hod. v sále
18.11.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
19.11.sobota
20.11.nedělepremiéra divadla Miriam: O pyšné noční košilce - od 15 hodin v sále
21.11.pondělí
22.11.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
23.11.středa
24.11.čtvrtek
25.11.pátek
26.11.sobota
27.11.neděle
28.11.pondělí
29.11.úterý
30.11.středaMše svatá s otcem Marianem u příležitosti jeho 65. narozenin

PROSINEC 2005

1.12.čtvrtekkoncert Petra Traxlera - představení divadla Miriam: Benefice pro vás - od 19,30 hodin v sále
2.12.pátek
3.12.sobotapředstavení divadla Miriam: O pyšné noční košilce - od 15 hodin v sále
4.12.neděle
5.12.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
Mikulášská pro děti - od 17:00
6.12.úterý
7.12.středapředstavení divadla Miriam: Oskar a Růžová paní - od 19,30 hodin v sále
8.12.čtvrtekpoutní slavnost naší farnosti - mše sv. od 18 hod.
9.12.pátekduchovní obnova pro mládež - Příchovice
10.12.sobotaduchovní obnova pro mládež - Příchovice
11.12.neděleduchovní obnova pro mládež - Příchovice
12.12.pondělí
13.12.úterý
14.12.středa
15.12.čtvrtekVánoční koncert studentů UWC Adriatic v Praze: od 19:00 ve farním sále
16.12.pátekhodinová adorace - po mši sv. v kostele
17.12.sobotaadventní svátost smíření od 14 hod.
18.12.nedělepředstavení divadla Miriam: Zazpívejte si s námi české a evropské vánoční koledy - od 15 hodin v sále
19.12.pondělí
20.12.úterýsetkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
21.12.středapříležitost ke svátosti smíření 10 - 12 hod. a 14 - 18 hod.
22.12.čtvrtekpříležitost ke svátosti smíření 10 - 12 hod. a 14 - 18 hod.
23.12.pátekpříležitost ke svátosti smíření 10 - 12 hod. a 14 - 18 hod.
24.12.sobota16:00 mše svatá, zvláště pro rodiče s dětmi
24:00 půlnoční mše svatá
25.12.nedělemše svaté 7:00, 9:00, 10:30 a 18:00
26.12.pondělímše svaté 9:00 (doprovázená sborem), 18:00
27.12.úterý
28.12.středa
29.12.čtvrtek
30.12.pátek
31.12.sobotamše svatá s poděkováním za uplynulý rok 17:00
Twitter Facebook YouTube RSS Email