1.1. | pondělí | |
2.1. | úterý | |
3.1. | středa | výklad katechismu - od 19 hodin v učebně |
4.1. | čtvrtek | |
5.1. | pátek | |
6.1. | sobota | večeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele |
7.1. | neděle | |
8.1. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
9.1. | úterý | |
10.1. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
11.1. | čtvrtek | |
12.1. | pátek | |
13.1. | sobota | představení divadla Miriam: Jen pár slok - od 16 hodin v sále |
14.1. | neděle | představení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále |
15.1. | pondělí | |
16.1. | úterý | |
17.1. | středa | výklad katechismu - od 19 hodin v učebně |
18.1. | čtvrtek | |
19.1. | pátek | hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele |
20.1. | sobota | |
21.1. | neděle | |
22.1. | pondělí | |
23.1. | úterý | návštěva biskupské konference v naší farnosti
zahájení kurzu příprava na manželství - v 19.30 hodin v sále |
24.1. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
25.1. | čtvrtek | |
26.1. | pátek | |
27.1. | sobota | |
28.1. | neděle | |
29.1. | pondělí | |
30.1. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
předmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále |
31.1. | středa | výklad katechismu - od 19 hodin v učebně |
1.2. | čtvrtek | |
2.2. | pátek | |
3.2. | sobota | představení divadla Miriam: Ludmila a Drahomíra - od 19 hodin v sále
večeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele |
4.2. | neděle | představení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále |
5.2. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
6.2. | úterý | předmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále |
7.2. | středa | výklad katechismu - od 19 hodin v učebně |
8.2. | čtvrtek | |
9.2. | pátek | |
10.2. | sobota | |
11.2. | neděle | |
12.2. | pondělí | |
13.2. | úterý | předmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále |
14.2. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
15.2. | čtvrtek | |
16.2. | pátek | hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele |
17.2. | sobota | |
18.2. | neděle | |
19.2. | pondělí | |
20.2. | úterý | předmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále |
21.2. | středa | výklad katechismu - od 19 hodin v učebně |
22.2. | čtvrtek | |
23.2. | pátek | |
24.2. | sobota | představení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále
představení divadla Miriam: Ludmila a Drahomíra - od 19 hodin v sále |
25.2. | neděle | |
26.2. | pondělí | |
27.2. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
předmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále |
28.2. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
1.3. | čtvrtek | přednáška - od 19 hodin v sále |
2.3. | pátek | |
3.3. | sobota | večeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele |
4.3. | neděle | |
5.3. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
6.3. | úterý | předmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále |
7.3. | středa | |
8.3. | čtvrtek | přednáška - od 19 hodin v sále |
9.3. | pátek | |
10.3. | sobota | představení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále |
11.3. | neděle | |
12.3. | pondělí | |
13.3. | úterý | předmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále |
14.3. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
15.3. | čtvrtek | přednáška - od 19 hodin v sále |
16.3. | pátek | hodinová adorace - po večerní mši sv. v kostele |
17.3. | sobota | představení divadla Miriam: pořad o Jos. Zvěřinovi - od 19 hodin v sále |
18.3. | neděle | J. B. Foerster: Stabat Mater - po večerní mši sv. v kostele |
19.3. | pondělí | |
20.3. | úterý | |
21.3. | středa | |
22.3. | čtvrtek | přednáška - od 19 hodin v sále |
23.3. | pátek | |
24.3. | sobota | představení divadla Miriam: Petrklíče - od 15 hodin v sále
představení divadla Miriam: Ludmila a Drahomíra - od 19 hodin v sále |
25.3. | neděle | |
26.3. | pondělí | |
27.3. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně |
28.3. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
29.3. | čtvrtek | přednáška - od 19 hodin v sále |
30.3. | pátek | |
31.3. | sobota | |
1.5. | úterý | |
2.5. | středa | |
3.5. | čtvrtek | |
4.5. | pátek | |
5.5. | sobota | večeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele |
6.5. | neděle | diskusní večer - po mši sv. v učebně |
7.5. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
8.5. | úterý | |
9.5. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
10.5. | čtvrtek | |
11.5. | pátek | |
12.5. | sobota | flétnový koncert - od 19 hodin ve farním sále |
13.5. | neděle | |
14.5. | pondělí | |
15.5. | úterý | |
16.5. | středa | |
17.5. | čtvrtek | premiéra divadla Miriam: Žalozpěv za 77.297 obětí - od 19 hodin v sále |
18.5. | pátek | |
19.5. | sobota | představení divadla Miriam: Petrklíče - od 15 hodin v sále |
20.5. | neděle | |
21.5. | pondělí | |
22.5. | úterý | |
23.5. | středa | |
24.5. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Žalozpěv za 77.297 obětí - od 19 hodin v sále |
25.5. | pátek | |
26.5. | sobota | arcidiecézní poutní zájezd do Tasovic, Louky a Vídně |
27.5. | neděle | arcidiecézní poutní zájezd do Tasovic, Louky a Vídně |
28.5. | pondělí | |
29.5. | úterý | setkání účastníků poutního zájezdu do Fatimy - od 19 hodin v sále |
30.5. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
31.5. | čtvrtek | obnovená premiéra divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
1.6. | pátek | |
2.6. | sobota | večeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele |
3.6. | neděle | |
4.6. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
5.6. | úterý | |
6.6. | středa | |
7.6. | čtvrtek | |
8.6. | pátek | |
9.6. | sobota | |
10.6. | neděle | první svaté přijímání dětí - mše sv. v 10,30 hodin |
11.6. | pondělí | |
12.6. | úterý | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
13.6. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
14.6. | čtvrtek | |
15.6. | pátek | |
16.6. | sobota | |
17.6. | neděle | 7. výročí posvěcení našeho chrámu |
18.6. | pondělí | |
19.6. | úterý | |
20.6. | středa | koncert žáků oboru kytara a flétna - od 19 hodin v sále |
21.6. | čtvrtek | |
22.6. | pátek | |
23.6. | sobota | |
24.6. | neděle | |
25.6. | pondělí | |
26.6. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně |
27.6. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
28.6. | čtvrtek | |
29.6. | pátek | |
30.6. | sobota | |
1.9. | sobota | večeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele |
2.9. | neděle | dětská mše sv. v 10:30 h na zahájení nového školního roku |
3.9. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
4.9. | úterý | |
5.9. | středa | |
6.9. | čtvrtek | |
7.9. | pátek | |
8.9. | sobota | |
9.9. | neděle | |
10.9. | pondělí | |
11.9. | úterý | |
12.9. | středa | |
13.9. | čtvrtek | |
14.9. | pátek | |
15.9. | sobota | |
16.9. | neděle | |
17.9. | pondělí | |
18.9. | úterý | |
19.9. | středa | |
20.9. | čtvrtek | |
21.9. | pátek | hodinová adorace - po mši sv. v kostele |
22.9. | sobota | |
23.9. | neděle | |
24.9. | pondělí | |
25.9. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně |
26.9. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
27.9. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Žalozpěv za 77.297 obětí - od 19 hodin v sále |
28.9. | pátek | pouť do katedrály sv. Víta - od 10 hodin |
29.9. | sobota | pouť do Staré Boleslavi - odjezd autokaru od kostela po ranní mši sv. |
30.9. | neděle | |
1.10. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
2.10. | úterý | |
3.10. | středa | |
4.10. | čtvrtek | |
5.10. | pátek | |
6.10. | sobota | večeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele |
7.10. | neděle | |
8.10. | pondělí | |
9.10. | úterý | 1. setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
10.10. | středa | dětská mše sv. + program pro děti od 17 h v učebně
večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
11.10. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
12.10. | pátek | |
13.10. | sobota | |
14.10. | neděle | |
15.10. | pondělí | |
16.10. | úterý | 2. setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
17.10. | středa | |
18.10. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Žalozpěv za 77.297 obětí - od 19 hodin v sále |
19.10. | pátek | hodinová adorace - po mši sv. v kostele |
20.10. | sobota | videoprojekce o letošní pouti do Tasovic, Znojma a Vídně - od 15 hodin v sále |
21.10. | neděle | představení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále |
22.10. | pondělí | |
23.10. | úterý | 3. setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
24.10. | středa | |
25.10. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Vlastenci a trubadúři - od 19 hodin v sále |
26.10. | pátek | |
27.10. | sobota | |
28.10. | neděle | představení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále |
29.10. | pondělí | setkání s P. Danielem - po mši sv. v učebně |
30.10. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
4. setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
31.10. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
1.11. | čtvrtek | |
2.11. | pátek | |
3.11. | sobota | večeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele |
4.11. | neděle | |
5.11. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
6.11. | úterý | 5. setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
7.11. | středa | |
8.11. | čtvrtek | |
9.11. | pátek | |
10.11. | sobota | |
11.11. | neděle | představení divadla Miriam: Petrklíče - od 15 hodin v sále |
12.11. | pondělí | |
13.11. | úterý | 6. setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
14.11. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
15.11. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
16.11. | pátek | hodinová adorace - po mši sv. v kostele |
17.11. | sobota | |
18.11. | neděle | |
19.11. | pondělí | |
20.11. | úterý | 7. setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
21.11. | středa | 11. společenský večer - od 19 hodin ve farním sále a učebně |
22.11. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
23.11. | pátek | |
24.11. | sobota | |
25.11. | neděle | představení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále |
26.11. | pondělí | |
27.11. | úterý | setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
8. setkání snoubenců - příprava na manželství - od 19,30 h ve farním sále |
28.11. | středa | sněmovní kroužek - od 19 hodin v učebně |
29.11. | čtvrtek | |
30.11. | pátek | |
1.12. | sobota | večeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele |
2.12. | neděle | |
3.12. | pondělí | živý růženec - od 19 hodin v kostele |
4.12. | úterý | |
5.12. | středa | "Mikulášská" pro děti ve farním sále, pořádá společenství maminek |
6.12. | čtvrtek | představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále |
7.12. | pátek | |
8.12. | sobota | Poutní slavnost strašnické farnosti - slavná mše sv. v 18 hod. |
9.12. | neděle | |
10.12. | pondělí | |
11.12. | úterý | |
12.12. | středa | večer mladých - od 19 hodin ve farním areále |
13.12. | čtvrtek | |
14.12. | pátek | |
15.12. | sobota | |
16.12. | neděle | Vánoční koncert Petra Traxlera a Hedy Hoškové - 15 hod. ve farním sále |
17.12. | pondělí | |
18.12. | úterý | |
19.12. | středa | |
20.12. | čtvrtek | Premiéra představení divadla Miriam: Jeden den, jedna noc - od 19 hodin v sále |
21.12. | pátek | hodinová adorace - po mši sv. v kostele |
22.12. | sobota | Udílení svátosti smíření - od 14 hod. do večera |
23.12. | neděle | tradiční vánoční besídka (nejen) pro děti - 15 hod. ve farním sále |
24.12. | pondělí | Půlnoční mše sv. - 24 hod. |
25.12. | úterý | bohoslužby 7, 9, 10.30, 18 hod. |
26.12. | středa | bohoslužby 9, 18 hod. |
27.12. | čtvrtek | |
28.12. | pátek | |
29.12. | sobota | |
30.12. | neděle | |
31.12. | pondělí | mše sv. již v 17 hod., po mši děkovná pobožnost Te Deum |