Novinky | O Farnosti | Kalendář | Aktivity | Kronika | Zpravodaj

Podrobný kalendář akcí - 2000

ŘÍJEN 2000

1.10.nedělevyšlo 36. číslo farního zpravodaje Vzkříšení
2.10.pondělíživý růženec - od 19 hodin v kostele
3.10.úterý
4.10.středa10. společenský večer (19-23 hodin) - farní areál
5.10.čtvrtek
6.10.pátek
7.10.sobotavečeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele
8.10.nedělepředstavení divadla Miriam: Kalo a drak - od 15 hodin v sále
9.10.pondělí
10.10.úterýpředmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále (pokračuje v úterky do konce listopadu)
11.10.středavečer mladých - od 19 hodin ve farním areále
12.10.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Ludmila a Drahomíra - od 19 hodin v sále
13.10.pátek
14.10.sobota
15.10.neděle
16.10.pondělí
17.10.úterýpředmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále
18.10.středavýklad katechizmu - po mši sv. v učebně
19.10.čtvrtek
20.10.pátekadorace - po mši sv. v kostele
21.10.sobotadiapozitivní přednáška Petra Žaloudka MOLOKA'I (Hawai z jiného pohledu, zážitky z kolonie malomocných) - od 15 hodin v sále
22.10.nedělepředstavení divadla Miriam: Petrklíče - od 15 hodin v sále
23.10.pondělí
24.10.úterýpředmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále
25.10.středavýklad katechizmu - po mši sv. v učebně
26.10.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Ludmila a Drahomíra - od 19 hodin v sále
27.10.pátek
28.10.sobota
29.10.neděle
30.10.pondělí
31.10.úterýpředmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále
setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně

LISTOPAD 2000

1.11.středasněmovní kroužek - po mši sv. v učebně
2.11.čtvrtek
3.11.pátek
4.11.sobotavečeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele
5.11.neděle
6.11.pondělíživý růženec - po mši sv. v kostele
7.11.úterýpředmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále
8.11.středavečer mladých - od 19 h v celém farním areálu
9.11.čtvrtek
10.11.pátek
11.11.sobota
12.11.neděle
13.11.pondělípředstavení divadla Miriam: Petrklíče - od 15 hodin v sále
14.11.úterýpředmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále
15.11.středavýklad katechizmu - po mši sv. v učebně
16.11.čtvrtek
17.11.pátek
18.11.sobotapremiéra divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále
19.11.neděle
20.11.pondělí
21.11.úterýpředmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále
22.11.středaaudiozáznam přednášky dr. Fr. Holečka o výsledku sympozia o Mistru Janu Husovi - po mši sv. (19 h) v sále
23.11.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále
24.11.pátek
25.11.sobotapředstavení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále
26.11.neděle
27.11.pondělí
28.11.úterýpředmanželský kurz - od 19.30 hodin v sále
setkání spolupracovníků farní charity - po mši sv. v učebně
29.11.středasněmovní kroužek - po mši sv. v učebně
30.11.čtvrtek

PROSINEC 2000

1.12.pátek
2.12.sobotavečeřadlo pod vedením P. Weigla - od 17 hodin v kostele
představení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále
3.12.neděle
4.12.pondělíživý růženec - po mši sv. v kostele
5.12.úterýMikulášská besídka pro děti - od 16,30 h v sále
6.12.středavýklad katechizmu - po mši sv. v učebně
7.12.čtvrtekpředstavení divadla Miriam: Dny noci - od 19 hodin v sále
8.12.pátekpoutní slavnost farnosti a kostela
9.12.sobota
10.12.nedělepředstavení divadla Miriam: Petrklíče - od 15 hodin v sále
11.12.pondělí
12.12.úterý
13.12.středavečer mladých - od 19 h v celém farním areálu
14.12.čtvrtek
15.12.pátek
16.12.sobotapříležitost předvánoční zpovědi za účasti tří zpovědníků - od 14 hodin
17.12.nedělevánoční besídka pro děti a rodiče - od 15 hodin v sále
18.12.pondělí
19.12.úterý
20.12.středa
21.12.čtvrtek
22.12.pátek
23.12.sobota
24.12.neděle
25.12.pondělí
26.12.úterýkoncert KALOKAZHATIA - od 16 hodin v sále
27.12.středa
28.12.čtvrtek
29.12.pátek
30.12.sobota
31.12.neděle
Twitter Facebook YouTube RSS Email