Vždy aktuální ohlášky

Připravili jsme pro vás ke stažení vždy aktuální ohlášky. Pokud vám tedy něco během mše uniklo, naleznete v sekci Novinky aktuální dokument s ohláškami.

Skupina Kalokazhatia

Rádi zpíváte nebo na něco hrajete? Chcete s námi doprovázet dětskou mši svatou? Přijďte za námi v neděli od 9:30 do klubovny na zkoušku nebo rovnou o mši na kůr. Je jedno, kolik vám je a jaké máte časové možnosti - každého rádi uvítáme mezi sebe.

Úklid kostela

Naléhavě prosíme dobrovolníky, aby se zapojili do pravidelného úklidu kostela, který se koná každý týden v pondělí odpoledne, protože věrných pomocníků na úklid ubývá.

Farní charita

Charita hledá ochotné lidi, kteří by byli k dispozici na 2 hodiny za měsíc, a pomáhali by seniorům. Informace a přihlášky v zákristii.

Bezlepkové hostie

Kdo má bezlepkovou dietu, může v našem kostele využít hostie s minimálním obsahem lepku. Podávají se vždy tak, že jejich příjemci přistoupí na začátku svatého přijímání ke svatostánku.

E-knihovna

Rozšířili jsme pro vás Farní knihovnu o její elektronickou část pod názvem eKnihovna, kde naleznete tituly, které stojí za pozornost a již nejsou k sehnání v tištěné podobě.

Akce pro děti a mládež

Akce pro děti a mládež se konají s podporou grantu městské části Praha 10.

Režim pro nedoslýchavé

V našem kostele je nově nainstalováno zařízení pro nedoslýchavé, kteří nosí v uchu sluchátka. Pokud si navolí režim T (místo běžně nastaveného M), bude jim znít v uchu přímo zvuk z mikrofonu.

Twitter Facebook YouTube RSS Email