Nové číslo farního zpravodaje

Právě vyšlo nové číslo farního zpravodaje Vzkříšení č. 143.

Program bohoslužeb o Velikonocích

Prohlédněte si program bohoslužeb o velikonocích 2024.

Příprava na přijímací zkoušky

Od soboty 16. března 2024 bude v našem kostele pro uchazeče o studium na střední škole probíhat příprava na přijímací zkoušky. Další informace

Křížová cesta s dětmi v kostele

Ve středu 13. března 2024 od 17 hodin v našem kostele. Děti, připravte si doma nějaké zajímavé ztvárnění jednoho ze zastavení křížové cesty a přineste s sebou. Všechno jako každoročně v kostele vystavíme - plakátek

Modlitba křížové cesty u Salvátora

Modlitba křížové cesty v kostele Nejsvětějšího Salvátora na Starém Městě - 12.3.2024 - plakátek

Prohlídka obrazů v NG II.část

Druhá část komentované prohlídky obrazů - Schwarzenberský palác - "Staří mistři I." - 27.2.2023 - plakátek

Příprava na 1. svaté přijímání

Příprava dětí na první svaté přijímání začíná pro děti i jejich rodiče v pátek 19. dubna 2024 od 16 hod, dále pak každý pátek od 16 hodin na faře. V neděli 21. dubna při mši svaté v 10,30 hod se děti slavnostně představí farnosti s prosbou o modlitbu a přijmou požehnání. V neděli 2. června při mši svaté v 10,30 hod přistoupí děti k prvnímu svatému přijímání. Hlídání mladších sourozenců během přípravy bude zajištěno.

Zájezd do Mariánských Lázní

Poznávací zájezd do Mariánských Lázní - 11.6.2024-14.6.2024 - plakátek

Biskupské svěcení P. S.Přibyla

Zveme všechny zájemce na pouť, na biskupské svěcení P. Stanislava Přibyla v sobotu 2. března 2024, v katedrále sv. Štěpána v Litoměřicích, autobus bude zajištěn, další informace - plakátek

Výstava Petr Brandl

Komentovaná prohlídka výstavy - PETR BRANDL: Příběh bohéma - 23.1.2024 - plakátek

Program bohoslužeb o Vánocích

Prohlédněte si program bohoslužeb o vánocích 2023.

Nové číslo farního zpravodaje

Právě vyšlo nové číslo farního zpravodaje Vzkříšení č. 142.

Program farnosti 2023/2024

Program farnosti na školní rok 2023/2024 si můžete prohlédnout nebo stáhnout (formát .pdf).

Výtvarná soutěž pro děti

Vánoční výtvarná soutěž pro děti - pořádají Karmelitáni z kláštera Pražského Jezulátka.
Podrobnosti na stránce: Výtvarná soutěž 2023.

Mikulášská nadílka pro děti

Mikulášská nadílka pro děti - 5.12.2023 plakátek.

Prohlídka kostela svatého Haštala

Prohlídka kostela svatého Haštala na Starém Městě v Praze - 28.11.2023 plakátek.

Prohlídka kostela svatého Havla

Prohlídka kostela svatého Havla na Starém Městě v Praze - 24.10.2023 plakátek.

Farní pouť do Sázavského kláštera

Farní pouť do Sázavského kláštera a na hrad Český Šternberk - 7.10.2023. Zájemci, hlaste se, prosím, v sakristii. Na všechny se těší P. Karel a P. Vladimír - plakátek.

Cyklopouť do Staré Boleslavi

Cyklopouť ke svatému Václavu z Prahy do Staré Boleslavi - 28.9.2023 pozvánka.

Prohlídka kostela Zvěstování Panny Marie a kláštera sv. Gabriela

Prohlídka kostela Zvěstování Panny Marie a benediktinského kláštera sv.Gabriela - Praha 5-Smíchov - 26.9.2023 plakátek.

Příprava na 1. svaté přijímání

Příprava na 1. svaté přijímání pro děti i jejich rodiče začne po Velikonocích, v pátek 21. dubna od 16 hodin na faře. Dále pak každý pátek od 16 hodin. V neděli 23. dubna při mši svaté v 10.30 budou děti představeny farnosti s prosbou o modlitbu a přijmou požehnání. V neděli 4. června při mši svaté v 10.30 přistoupí děti slavnostně k prvnímu svatému přijímání. Po dobu přípravy je hlídání mladších sourozenců zajištěno.

Nové číslo farního zpravodaje

Právě vyšlo nové číslo farního zpravodaje Vzkříšení č. 140.

Zájezd do Jeseníku - 13.-18.6.2023

Společenství seniorů zve všechny zájemce a rodiny s dětmi na farní zájezd do Jeseníku od úterý 13. do neděle 18. června. Ubytování v hotelu Koruna. Na programu jsou výlety do okolí, přátelská setkání, duchovní a kulturní program cena cca 5000,- kč včetně snídaně. Zájemci, hlaste se, prosím, v sakristii spolu se zálohou 2000,-kč. Na všechny se těší P. Vladimir a Lída - plakátek.

Noc kostelů 2.6.2023

Program bohoslužeb o Velikonocích

Program bohoslužeb na Velikonoce 2023.

Novéna ke svatému Josefu - litanie

Novéna ke Svatému Josefu.

Výstava Gotika v modelech

Komentovaná prohlídka výstavy - ČESKÁ VRCHOLNÁ GOTIKA V MODELECH - 28.3.2023 - plakátek

Prohlídka obrazů v NG

Komentovaná prohlídka obrazů - Schwarzenberský palác - "Staří mistři I." - 28.2.2023 - plakátek

Program farnosti na školní rok 2022/2023

Program farnosti Program farnosti 2022/2023.

Novéna k Panně Marii

Novéna k Panně Marii, počaté bez poskvrny prvotního hříchu - 29.11.-7.12. - text novény.

Mikulášská nadílka pro děti

Mikulášská nadílka pro děti 5.12.2022 - plakátek.

Program bohoslužeb o Vánocích

Prohlédněte si program bohoslužeb o vánocích.

Setkání se zpěváky z Moravského Slovácka

Setkání se zpěváky z Moravského Slovácka - skupina "Bratříčci" - plakátek.

Vánoční výtvarná soutěž pro děti

• Plakátek k výtvarné soutěži "Můžeš přespat u nás" - Plakátek
  • Vyhlášení soutěže - pořádá Klášter Pražského jezulátka - Vyhlášení soutěže
  • Příběh k výtvarné soutěži pro děti - "V hostinci nemáme jediné místo" - Příběh k soutěži

Senioři - prohlídka kostela na Proseku

Prohlídka kostela sv. Václava v Praze na Proseku - plakátek.

Výstava - Alfons Mucha - rodinná sbírka

Výstava Alfonse Muchy - plakátek.

Podzimní prázdniny dětí

Farní pouť do Klatov

Pouť do Klatov - plakátek.

Cyklopouť - Stará Boleslav

Cyklopouť - plakátek

Senioři - prohlídka kostela sv. Václava na Zderaze

Prohlídka kostela - plakátek.

Prohlídka sbírkové expozice Staří mistři II ve Šternberském paláci

Prohlídka sbírky - plakátek.

Zájezd Olomouc

Zájezd Olomouc - zájezd Olomouc.

Starší zprávy

Jarní prázdniny 2023

• Jarní prázdniny 2023 - Rokytnice nad Jizerou 5.-12.2.2023 - plakátek
  • Jarní prázdniny 2023 - Přihlašujte se na jarní prázdniny v Rokytnici nad Jizerou od 5. do 12. února 2023.

Pouť do Filipova 2023

Pouť do Filipova u Rumburka 12.1.2023 - plakátek.