Soutěž Rozeznejte těstoviny
  • 21. června oslavil otec Marian 40 let kněžské služby. Výročí připomněl také farní zpravodaj.
  • 29. června slavil v našem kostele svou primiční mši sv. P. Jeroným Hofmann O. Praem.
  • 25. listopadu se konal závěrečný 12. společenský večer pod taktovkou H. Bajerové. "Italský večírek" završil hostinou v italském stylu etapu těchto společných "společenských" setkávání.
  • Pravidelně byl na programu během školního roku Úvod do křesťanství a rozhovory o víře pro mládež.
  • V průběhu roku 2003 se v Divadle Miriam konala řada dalších představení společnosti Petrklíč.

Poutě

• Na jaře jsme byli na pouti v Čenstochové.
  • 24. 5. proběhla pouť rodin pražské arcidiecéze do Jablonného v Podještědí.
  • 27. 9. se uskutečnila tradiční svatováclavská pouť do Staré Boleslavi.

Děti

Pouštění draků
  • V sobotu 25. ledna proběhla v ZŠ Brigádníků dětská olympiáda.
  • 1. března se konal tradiční dětský karneval, letos s podtitulem "zvířátkový".
  • V sobotu 29. 3. se uskutečnilo pečení misijních koláčků. Stejně jako loni pak mohli v neděli ochutnat také ostatní farníci, kteří za koláčky symbolicky zaplatili. Výtěžek celé akce je určen na misie. Celkem jsme utržili 12.405,80 Kč.
  • 1. 6. proběhl dětský den.
  • 11. 10. se uskutečnila další drakiáda v Hostivaři.
  • 11. 11. šli děti na Vyšehrad na svatomartinský lampiónový průvod.
  • 5. 12. se konala Mikulášská besídka.

Mládež