Diskusní fórum

Do obsahu farních stránek se můžete aktivně zapojit i vy. K tomu slouží diskusní fórum.

Hlavní nabídka -> Diskuse

Na této stránce najdete přehled aktuálních diskusní témat. Jsou seřazena podle data posledního příspěvku, takže na prvním řádku je to nejnovější.

Zaujme-li vás některé téma, stačí ho vybrat a na následující stránce již můžete procházet všemi příspěvky. Po prohlédnutí se můžete vrátit opět na přehled témat.

Vedlejší nabídka -> Přehled témat

nebo

Hlavní nabídka -> Diskuse

Na diskusní fórum můžete narazit i při procházení ostatních částí webu. K některým stránkám se totiž váže konkrétní diskusní téma a na této stránce pak můžete dole nalézt přehled diskusních příspěvků k danému tématu. Odtud můžete tyto příspěvky zobrazit, nebo přejít do diskusního fóra.

Jak vložit příspěvek?

Chcete-li se zapojit do diskuse, vyberte příslušné téma a hned na začátku stránky objevíte formulář. Do něj je potřeba vyplnit vaše jméno nebo přezdívku, název příspěvku a samotný obsah. Důležitou položkou je Heslo, bez jehož znalosti nebudete moci uložit váš příspěvek. Je určeno jako základní ochrana před nežádoucími pisateli a můžete ho zjistit například na nástěnkách v kostele.

Jak založit téma?

Nevyhovuje-li žádné téma obsahu vašeho příspěvku, můžete založit nové. Stačí opět na stránce s přehledem témat vyplnit příslušný formulář, tedy zadat vaše jméno nebo přezdívku, stručný název tématu a opět heslo.

Aby vám neunikl žádný příspěvek, je možno je odebírat ve formě RSS kanálů. Poskytováno je vždy 30 posledních příspěvků.

Upozornění!

Věříme, že budete rádi využívat možností diskusního fóra. Aby tomu tak mohlo být, je tato diskuse moderovaná, a proto mohou být nevhodné, neslušné či jinak urážlivé příspěvky smazány.