Farní kronika

Farnost

• 8. prosince - Poutní slavnost naší farnosti. Hlavním celebrantem při večerní mši svaté byl P. Stanislav Přibyl, generální vikář litoměřické diecéze a náš bývalý farník.
  • 3. prosinec - adventní rekolekce pod vedením spirituála kněžského semináře P. Miloslava Kabrdy
  • 24 říjen - Misijní jarmark, jehož výtěžek byl věnován na Papežské misijní dílo dětí.
  • 16. duben - Duchovní obnova pro manželské páry na téma Dar a přijetí mateřství. Vedli MUDr. Lucie a Martin Šmehilovi za přítomnosti gynekologa MUDr. Mária Šmehila.
  • 2. únor - duchovní obnova farnosti pod vedením P. Jiřího Barhoně

• 13. leden - pouť do Filipova

Charita

Přednášky

• 20. únor - program alesiánské spolupracovnice Hany Imlaufové z Křesťansko–pedagogické poradny na téma: Nepřítelem zdravé sexuality je mlčení. Jakým způsobem tedy hovořit s dětmi v rodině o sexualitě?

Koncerty a představení

• 10. prosinec - Předvánoční koncert méně známých adventních a vánočních písní nám přijeli zazpíva zpěváci z Moravského Slovácka.
  • 2. října - Strašnické varhanní koncerty - Dialogy muzikantek - Jeden večer pro dvě cembalistky a dvě varhanice. Vystoupily Eva Bublová a Lucie Žáková.
  • 3. březen - koncert duchovní hudby Píseň písní - Intavolatury pro cembalo a varhany barokní Itálie, v podání Aleny Hönigové
  • 5. únor - koncert Lukáše Dobrodinského (harfa) a Víta Homéra (flétna)
  • 16. leden - Novoroční setkání pro malé i velké. Uváděl Jiří Krytinář, pohádku Kocourkov zahráli Vladimír Tausinger a Milan Forman, zpěv Olivie Žižková.
  • 8. leden - Rybova mše vánoční v podání sboru Camerata a orchestru ZUŠ Hronov
  • 2. leden - vystoupení sboru Cantate