Senioři

Společenství seniorů naší farnosti se pravidelně schází každé druhé úterý v měsíci od 9,30 do 12 hodin ve farní učebně. Na programu jsou zajímavosti zejména z církevního prostředí, rozličné příspěvky, co koho zaujalo. Často se setkání účastní P. Vladimír Kalík se zajímavými přednáškami. U kávy a šálku čaje čas rychle plyne, často se najde důvod k větší oslavě.

Čtvrté úterý v měsíci se podniká vycházka po zajímavostech Prahy, případně jejího blízkého okolí. Zkušení průvodci nás provází zajímavými místy, je třeba sledovat aktuální oznámení.

Jednou ročně, zpravidla v červnu, se pořádá vícedenní zájezd do zajímavých míst naší země. Duchovní a poznávací zájezdy významně stmelují společenství.

Plánované akce

STŘEDOVĚKÉ UMĚNÍ V ČECHÁCH A STŘEDNÍ EVROPA 1200–1550

srdečně zveme na druhou část komentované prohlídky v úterý 28. ledna od 10 hodin Národní galerie Praha – Klášter sv. Anežky České, U Milosrdných, 110 00 Staré Město sraz v 9,15h před farou, nebo v 9,55 h před klášterem odjezd tramvají č. 26 ze zastávky Nádraží Strašnice v 9,20.do zastávky Dlouhá třída

Pobyt seniorů v Olomouci od úterý 9. do neděle 14. června 2020, penzion Tóde zájezd je již obsazen