Farní mateřské centrum

Mateřský klub

Mateřské centrum zahájilo svůj provoz v březnu 2006 a je možné ho navštívit každé pondělí a středu od 9:30 do 12:00.

Vzniklo na žádost maminek s malými dětmi. Jeho přínos maminky spatřují především v tom, že se setkají se sobě podobnými věřícími maminkami a mohou tedy diskutovat o svém životě i výchově právě z pozice víry. Kromě obvyklých programů v mateřských centrech, se v tom našem společně modlí a vždy se probírá zvolené téma.

Mateřský klub je otevřen i pro nově příchozí. Stačí si s sebou vzít přezutí a pro nejmenší případně svačinu. Pro větší děti i rodiče se na zub vždy něco najde. Děti mají k dispozici různé hračky, knížky, skládanky, papír i pastelky...

Farní mateřské centrum funguje i v tomto školním roce.

Vaše dotazy na téma mateřského centra pište nebo zavolejte paní Lídě Buriánové

Adventní kalendář ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Zdravíme z Rodinného centra Praha,
v neděli začíná advent, období přípravy na Vánoce, období ztišení a dívání se na to, co bychom rádi změnili a co si naopak chceme nechat tak, jak je. Neuklízíme jenom naše domovy, ale snažíme se ztišit, abychom viděli i věci, které nevidíme každý den.
Nebo právě naopak. Možná stejně jako každý rok nebudeme stíhat, v práci chtějí všichni všechno stihnout do konce roku, cukroví se samo nenapeče a na rozdíl od dětí, my víme, že dárky se samy pod stromečkem také neobjeví.

Ať už Váš advent vypadá jakkoli, nabízíme krátké zastavení na každý den. Pro všechny, kteří nestíhají, i pro ty, kteří si k zastavením uvaří svařák a třeba si i přečtou kus knížky.

Prožívali jste spolu s námi advent i minulý rok? Pak si možná všimnete, že letos je kalendář stejný. Nejdřív jsme chtěli napsat úplně nový, ale pak jsme si říkaly, že možná je to příležitost, jak si všimnout, kam jsme se za rok posunuli. To, co nám loni nešlo, možná letos půjde snadno.
A možná nás také dostihla únava z celého roku. Držíme palce všem, kteří to mají podobně!
Adventní kalendář
Pojďte posílit nejdůležitější vztahy v životě. Krátké podněty na každý den na našem webu.
ADVENTNÍ KALENDÁŘ
Chcete nás podpořit?
Přispějte nám, aniž by vás to cokoliv stálo.

Když si dnes stáhnete Pomocníka do vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera), my za to dostaneme od GIVTu 50 Kč.
S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naše Rodinné centrum Praha. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné.

Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku mezi vaše blízké, vážíme si toho.
CHCI VÁS PODPOŘIT
Opatrujte se!

Anna Ptáčková
Rodinné centrum Praha, z. s.
Starochodovská 714/89
149 00, Praha 4 - Chodov

Odhlásit odběr
Tento email byl odeslán na adresu lida.burianova@seznam.cz.
Odesilatelem je Rodinné centrum Praha, info@rodinnecentrum.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.
Z odběru se můžete odhlásit.